Сповідь Новомсковського шахрая Дмитра Будима ( ФОТО,ВИДЕО)

Не думайте, що я з’їхав з глузду або обріхую себе, насправді у мене нічний приступ чесності.
Цю всю інформацію можуть підтвердити інші люди.
По-перше, людина я аморальна, я зраджував свою дружину Ірину з дружиною мого кращого друга Володимира, — Ларисою Якимчик(Чайка), яку потім кинув. Це може підтвердити моя Ірця.
В Новомосковську націоналісти мене вже знають, як шахрая, — інформацію може підтвердити голова міської Свободи Карачєнцев.
Також я кинув керівника фонду УПА Андрія Подільського на 400 гривень, взяв у нього в борг чотири годинники і друковану продукцію. Кльово промутився з ветеранами УПА Новомосковська, купив їм продуктові набори за їх же гроші, щоб вони мене підтримали на голову обласного КУНу… Не вірите? Спитайте в них самі…
Отака я тварюка.

За то Ірця задоволена, вона теж любить гроші, вони заради них на все згодна. Тому ми і разом. Щоправда тепер я готуюсь поїхати на зону, бо брав з людей гроші на металопластикові вікна. Гроші то брав, а вікна не давав. От так я зрубав ще близько 6 тисяч кусків. А шо жити ж треба якось… Але Новомосковський суд впаяв мені три роки і я поїду на зону, а Ірка залишиться на волі, а це обідно.

Правда у Тетяни Невської з Дніпра, її можна розшукати через фейсбук, я видурив 25 тисяч гривень на хабар суддям Апеляційного суду, можливо ще і пронесе. З лохами ж так класно живеться на волі. А шо я не один такий, а без лоха, вона і жизнь плоха!!!
У мене принципів немає в принципі, останнє до чого я додумався взяти людей на роботу на свою охоронну фірму, серед них і священика, їх я теж кинув, не виплативши гроші, близько 2-тисяч гривень.
Якщо ж згадати минуле, воно в мене славне-славне. Чого варті робітники Дніпродзержинського автобусного заводу, яких я теж кинув і теж на круглу копієчку, можете їх про це теж самі розпитати.
Отак і живу…

Дмитро Будим

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
 • Малой

  Повезло Дмитрию Будыму, его теперь в задницу три года уголовники трахать будут )))

 • Руслан

  Будым гомик со стажем, ему в кайф пойдет отсидка

 • Назарий

  Теперь Лариса Чайка будет три года обслуживать Игорька Криштопа, пока Диму Будыма будут зэки в зад баловать.

 • Марія Олійник

  Чомусь суму занижено більше, ніж в десять раз по металопластикових вікнах. НЕ сказано про нові його шахрайства на 6 тисяч у Світлани Попівнич, 10 тисяч у Чайки, 20 тисяч у Юри. Не сказано про 4 кримінальні провадження щодо розбою з бандою та викрадення майна Дніпропетровської ОО КУН, про повідомлення недостовірних даних суду та міліції, викрадення авто ДЖОО КУН, про викрадення документів куплі-продажу офісу ДОО КУН з метою продажу, про побиття вночі в офісі КУН заступника голови КУН Марії Олійник .

 • «НУК»

  Будым последнее время сильно выпивает, боится что его действительно посадят, вот по пояне и написал полный бред! Будыма жалко, он сильно дрефит, в свое время он здал ментам своих друзей на краже, при этом сам им помогал перевозить на своем автомобиле «Москвич» краденое, но его менты сделали «ОПЕРОМ» одногодружка посадили, одному условно дали, а Дима Будым стал «опером» и стучал ментам на своих друзей, а теперь представьте, что с Димой Будымом будет на ЗОНЕ!!?? Будут Будыма иметь как шлюху на трассе.