У Новомосковську історія з рейдерським захопленням ТРК»САМАРЬ» продовжується

Ця історія може стати сценарієм містичного трилера. І хоча в ній немає окультизму чи чаклунства, але присутність антихриста постійно відчувається…
У вересні 2013 року газета «Новомосковська правда» писала про рейдерське захоплення телерадіокомпанії «Самарь» у Новомосковську. В будівлю ТРК увірвалася група міцних хлопців і за допомогою фізичної сили викрали пакет документів, ключі від кабінетів і велику суму грошей. Входи заблокували, керівництво і співробітників телерадіокомпанії не пустили на робочі місця.

Архив Горожанин Новомосковска: http://gorozhanin.dp.ua/novosti/6229-v-novomoskovske-rejdery-zaxvatili-teleradiokompaniyu-samar.html

В результаті цих дій були перереєстровані власники ТРК, зокрема, зі співвласників прибрали Віталія Постерначука, який мав 47% акцій підприємства. По суті це було його дітище, у співвласниках з ним були ще місцевий бізнесмен Сергій Леонов (47%) і дніпровський бізнесмен, який допомагав у прокладанні по Новомосковську теле- і Інтернет-мереж (6% акцій).
Рейдери перереєстрували підприємство до нахабності просто: підробили протокол зборів акціонерів, під час якого Постерначук начебто сам написав заяву про вихід зі складу співзасновників. Оригінали заяви і протоколу завірили у нотаріуса в Дніпропетровську. Потім зробили копії з цих документів, які завірили у іншого нотаріуса. Після цього оригінали знищили, їх зараз немає, і оригінальність підписів на них встановити вже неможливо. Завірені копії документів подали в реєстраційну службу Новомосковська, яка переоформила склад співзасновників ТРК. Все. Слава Україні!
Згідно з даними платформи YouControl, зараз керівником ТРК «Самарь» числиться Леонов Сергій Павлович. Що цікаво, співзасновником ТРК (з контрольним пакетом акцій) став генеральний директор хлібозаводу №11 Вишневський Юрій Вікторович, житель міста Дніпро, депутат Новомосковської міської ради.

генеральний директор хлібозаводу №11 Вишневський Юрій Вікторович, житель міста Дніпро, депутат Новомосковської міської ради.

Картинки по запросу ФОТО Вишневский ЮРИЙ НОВОМОСКОВСК

 

Нагадаємо, саме на 11-му хлібозаводі зараз проходять сесії нашої «підпільної» міської ради.

 

Картинки по запросу фото трк самарь новомосковск

Ось як хвацько закручений сюжет у цьому детективі! Коло замкнулося, і замкнулося, як бачимо, дуже показово.

Також, кому належить хлібозавод № 11 ви  знаєте, нардепу від БПП Нестеренко В., ЗБІГ???

 

http://gorozhanin.dp.ua/novosti/27651-trk-samar-pereshla-pod-kontrol-skandalnogo-nardepa-nesterenko.html

 

Картинки по запросу фото нестеренко вадим григорович новомосковск

 

Картинки по запросу фото нестеренко вадим григорович новомосковск

               ТРК «Самарь» після «віджиму» перереєстровували багато разів. За переконанням Віталія Постерначука, для того, щоб замести сліди — спочатку в Белізі (офшорна зона), потім у Львові, Запоріжжі, Дніпрі, і нарешті знову у Новомосковську. Бо така вимога Держтелерадіо — ТРК повинна бути зареєстрована там, де знаходяться її мережі.
«Тут я їх і впіймав», — говорить В.Постерначук в інтерв’ю газеті «Новомосковська правда». Він, полковник у відставці, учасник бойових дій, виявився не з боязких — не здався, не опустив руки, а пішов у суди відвойовувати у рейдерів свій бізнес, який створив з нуля і вивів у прибутковий.
Судових засідань уже пройшло багато, і в різних судах. Але найцікавіше почалося тоді, коли Господарський суд Дніпропетровської області прийняв рішення на його користь. Тепер, шановні читачі, сідайте, хто стоїть…
У залізничній лікарні Самарського району міста Дніпро невідома особа невідомим чином оформила довідку про те, що в цій лікарні помер… Віталій Андрійович Постерначук.
— Як «чесні» лікарі встановили, що це я, не можу навіть припустити, — розводить руками Віталій Андрійович, — адже мій паспорт завжди був при мені. Ділки віддали папери в Самарський РАЦС, де у реєстрі зробили відмітку, що я помер. Паспорт, звичайно ж, анулювали. Пенсійний фонд припинив виплату пенсії (Віталій Андрійович 1950 р.н. — ред.)
Наприкінці січня цього року у «небіжчика» задзвонив мобільний.
— Це телефон Постерначука Віталія Андрійовича? — спитав приємний жіночий голос.
— Так, — відповів він.
— Це з Пенсійного фонду. А з ким я розмовляю?
— З Постерначуком Віталієм Андрійовичем.
Довга пауза, потім знову питання:
— А чому Ви не отримуєте допомогу на поховання?
— На кого?
У трубці знову хвилинна заминка, потім якесь булькання, спроба щось сказати, і зрештою телефон відключився…
— Звичайно ж, я за таких обставин переключився з судів по «Самарі» на відновлення себе у списках живих, — розповідає далі «живий труп». — Я переконаний, що цього й добивалися автори афери. Я й досі не можу добитися поновлення виплати пенсії. Паспорт недійсний, я у статусі померлого з величезними труднощами подав в суд на цей безлад. Місяць тому нарешті відбулося перше засідання у цій справі в обласному Адміністративному суді. Один з відповідачів — представник РАЦСу — заявив: «Перед тим, як поновлювати його в списках живих, нехай районний суд засвідчить, що він дійсно живий». Ну не маразм! На якому органі мені треба поставити собі штамп, що я живий? Можу на дзеркало подихати, згоден, щоб суддя вколов мене голкою чи посвітив в око ліхтариком. Я живий, і навіть не задіював для цього чаклунів вуду! Я розумію, що метою цієї гарно продуманої операції було не дати мені можливості брати участь у судових засіданнях по справі незаконного переоформлення ТРК «Самарь». Але не розрахували: мій адвокат мав довіреність і на підставі неї представляв мої інтереси в усіх судах.
На сьогодні дата другого засідання Адмінсуду ще не призначена, суд чекає, поки на його запити з усіх задіяних у злочинній схемі організацій надійдуть документи, на підставі яких ними приймалися відповідні рішення. І там почалися аврали, бо це як мінімум посадові злочини.
Тобто, поки що Постерначук «завис» між небом і землею. Віталій Андрійович подав заяву в поліцію, порушена кримінальна справа, триває розслідування.
                   Тим часом справа щодо незаконної перереєстрації власників ТРК «Самарь» дійшла до Вищого Господарського суду України. Дніпровські нотаріуси навідріз відмовилися надавати туди засвідчені ними у 2013 році папери. Прикриваються нотаріальною таємницею. Хоча, за продуманою схемою, усі оригінали документів, як пам’ятаємо, і так були знищені. Але прокололися на «дрібничці»: у книзі реєстрації нотаріальних дій повинен був бути запис про те, що Постерначук звертався до нотаріуса, щоб засвідчити копію своєї заяви про відмову від співзасновництва ТРК. І — головне — у цій книзі Постерначук повинен був власноруч розписатися! Звичайно, що книгу в суд теж надавати відмовилися. Довелося звертатися до правоохоронних органів, які її таки вилучили. Висновок експертизи: підпис не Постерначука!
Нарешті 5 квітня Вищий Господарський суд України прийняв рішення у справі. Про нього — в наступних випусках газети, коли на руках у нас буде його повний текст.
               Ось такими брудними методами у 2013 році почалося захоплення місцевого інформаційного простору. Маючи в кишені телебачення, газети, наплодивши купу анонімних підконтрольних Інтернет-сайтів, легко маніпулювати громадською думкою, нав’язуючи населенню своє «єдино вірне» бачення. У підсумку — кого хотіли впхнути у міську раду, того й обрали депутатами, що хотіли зробити з Новомосковськом, те і витворяють.
Описана кримінальна схема потім, як відомо, була використана в рейдерських захопленнях фермерських господарств Новомосковщини. А зараз намагаються те саме «провернути» з газетою «Новомосковська правда». Прикро лише те, що інформаційні «качки», які з’являються у згаданих вище проплачених ЗМІ, в гонитві за сенсацією сліпо копіюються іншими медіа-ресурсами міста. Думати, на жаль, ми не навчилися. Передусім це стосується тих, хто називає себе журналістом. Тому маємо те, що маємо, і тих, хто (вибачте) має нас.
У цій історії радує лише одне: за народною прикметою, той, про кого помилково сказали, що помер, житиме довго. І, сподіваємося, у спокої.
Тож далі буде

 

 

 

 

 

 

Вадим Червоноштан
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter