НА 38-МУ ОКРУЗІ НОВОМОСКОВЩИНИ, ПОЧАВСЯ ПЕРЕДВИБОРЧИЙ ПІАР НЕСТЕРЕНКА В.

У Магдалинівці реконструюють школу. Спитаєте, чим це цікаво жителямНовомосковська? Пояснимо. 
Магдалинівка територіально входить до одномандатного виборчого округу №38 (м.Новомосковськ, Новомосковський, Магдалинівський і Юр’ївський райони), на якому у 2014 році ми обрали народним депутатом Вадима Нестеренка.
          Як повідомили в обласній державній адміністрації, у Магдалинівці триває реконструкція опорної школи.
«За програмою Президента України Петра Порошенка реконструюємо на Дніпропетровщині школи. Загалом за три роки оновили 70 навчальних закладів», – розповів голова ОДА Валентин Резніченко.
По-іншому коментують ремонт школи в оточенні народного депутата Вадима Нестеренка. Після довгої відсутності на роботі у Верховній Раді він раптом з’явився у Магдалинівці, попозував перед привезеними газетярами і телевізійниками, після чого «Полезная газета» написала (авторська стилістика збережена):
«Привлечение средств, для капитального ремонта школ не простое занятие — раньше этим никто не занимался или просто не хотели… Вадим Григорович как никто другой лично изучил и знает все проблемные школы… Благодаря усилиям народного депутата Вадима Нестеренко, были найдены денежные средства и выделены на капитальную реконструкцию школы в поселке Магдалиновка. На этом Вадим Нестеренко не останавливается…»
Складається враження, що це Вадим Нес­теренко, а не обласна влада, займається ремонтом шкіл по області. Всі «нє хотєлі», а він — захотів і зробив! І навіть «знайшов» для цього гроші.
Ось тільки варто додати, що гроші ніхто не шукав, це кошти обласного бюджету, а тендер ще весною провів департамент капітального будівництва облдержадміністрації.
Скажете, нісенітниці якісь пише «Полезная газета»? Не зовсім. Розгадка нестиковок проста – восени 2019 року пройдуть вибори до Верховної Ради України. Відчуваючи, що не надто переймався усі ці роки проблемами країни і свого округу, Вадим Григорович вирішив, очевидно, завчасно розпочати піар-компанію.
Тим більше, що у Магдалинівці йому приготували для цього прекрасний майданчик. Приготував не хто інший, як фірма, що займається ремонтом школи.
Здогадайтесь з першого разу, що це за фірма. Правильно, славнозвісний «Стройінвест», той, що виграє тендери з усіх дороговартісних ремонтів у Новомосковську і околицях. «Стройінвест» зараз у Магдалинівці, бо сума ремонту школи теж доволі непогана – понад 47 мільйонів!

 

 

Островский Денис директор «Стройінвест»

Картинки по запросу фото островский денис новомосковск

Картинки по запросу фото островский денис новомосковск

 

Фото Новомосковська правда.

Губернатор жодним словом не згадує про Вадима Нестеренка у зв’язку з магдалинівською школою. Забув?

Та ні, мабуть, якби той хоч якимось чином був причетний до ремонтів, то, безумовно, згадав би, і не раз, бо Нестеренко й досі числиться його радником.

 

Тож голий піар на голому місці? Але як у кінокомедії: бац-бац – і мимо…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter