Срочно! Коли не чує президент! Фермери Дніпропетровщини: будемо стріляти на ураження!(+Видео)

Фермери Дніпропетровщини: «Якщо бандити-рейдери не відступлять, будемо стріляти на ураження!»

Наше издание 15.09.2016 г. освещало о очередной рейдерской атаке в Новомосковском районе с. Попасное. С помощью вооруженных титушек они пытаются захватить фермерское хозяйство «Дар». Основываясь на видео по рассказам работников этого хозяйства и жителей села, за всем этим стоит народный депутат от БПП  Нестеренко В.

 

Срочно! Коли не чує президент! Фермери Дніпропетровщини: будемо стріляти на ураження!(+Видео)

 

На данный момент люди самоорганизовались и совместно с аграриями с других хозяйств защищают свое предприятие! Понимая, то что если сейчас отберут хозяйство у одного, то завтра придут к ним!! Заявления в прокуратуру,полицию, не дают никаких результатов!!

Обращение к президенту  Порошенко П.А тоже остается без внимания! И понимая что людей никто не слышит, то им приходиться действовать самим!!

 

image-0-02-01-c41b3fdd3bf52789acbf7170fccc999607cb59fe0340358918684db84ee1e4db-v

 

image-0-02-01-9531ebc60d7e1a7bbdda16ba4d30a217891b6ef20d4c6cfcf5c820e4dcdb2209-v

 

 

 

 

 

Эти же молодчики были замечены и в самом г. Новомосковск, где все тот же нардеп хочет подмять под себя и город.

 

 

На данную минуту часть людей выехали в Киев к офису представительства ЕС.

 

Фермери не вірять українським правителям, ГПУ, міліції, бо саме влада покриває рейдерів та не реагує на звернення, тому оголосили пікет біля офісу Європейського Союзу у Києві.

Шановні журналісти!

Запрошуємо вас висвітити акцію протесту фермерів Дніпропетровщини проти рейдерського захоплення бандитами їхніх земель.

Акція почнеться у Києві 16 вересня о 9.00 ранку біля Представництва ЄС в Україні — вул. Володимирська, 101.

Зокрема, останньою краплею стала спроба захоплення бойовиками в масках фермерського господарства ДАР, що у с. Попасне Новомосковського району.

 

Десятки озброєних тітушок, яких бачили на спробах захоплення урядових будівель під час так званої «руської весни», намагаються силою захопити родючу фермерську землю. Що ж далі – розпочнеться кровопролиття чи влада захистить селян?

Фермери зібрали самооборону та рішуче заявляють: «Якщо бандити не відступлять, будемо стріляти на ураження!» Чому пікет біля офісу ЄС? Фермери не вірять українській владі, ГПУ, міліції, бо саме влада покриває рейдерів та не реагує на звернення. Дніпропетровські селяни хочуть привернути увагу Європейського суспільства до корупції в Україні, щоб змусити владу прийняти такі закони й такі заходи, які унеможливлять рейдерські захоплення фермерських земель.

Контактна особа 067- 568-48-50 Анатолій Гайворонський, Асоціація фермерів Дніпропетровщини.

 

http://n-v.com.ua/fermeri-dnipropetrovshhini

 

 

 

 

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
 • Анатолій

  Коли в мене, в 2000роц,і Вадим Нестеренко відібрав с/г підприємство, зїзд фермерів направляв звернення до президента України з вимогами розглянути питання. Я особисто звертався до чучми(чого можна чекати від замовника вбивства?), тричі спілкувався з губернатором області Швецем(мені сказали, що без 10000 долларів нічого було і ходити на зустріч), тричі зустрічався з Ющенко(кожного разу солодкі обіцянки). Сім років судових тяганин з монстром та купленою ним потворною мерзотою в мантіях. Як може витримати людина такий натиск мерзоти володіючої нашою державою? Я не зміг відстояти своїх законних громадянських прав та свобод. Зараз є інформація, що Нестеренко, разом з сімєю Порошенко займається рейдерством по всій Україні.
  Вставай Україно! Очищайся від бруду, відбери награбоване! Необхідна нова інвентарізація, та новий, контрольований прозоро процесс приватизації. Нажаль, награбоване без крові не віддадуть. Але другого виходу немає.

  • Ugine Raz

   Завалити Нестеренка і суддю не спробував? Тільки так і не інакше. У Врадіівці змогли, тому і все рішили, а вам слабо, то такий і результат — продовжуйта далі ходить по продажних судах.

 • Alex Mozart

  з якого перепою ви посадовців називаєте владою? запитайте у януковича хто влада в Україні і не пишіть дурниць!