Бійців, які викрили двох офіцерів 93-ї бригади у пияцтві, чекає покарання !!

На відео видно, що полковник Поляков відмовився проходити експертизуНа відео видно, що полковник Поляков відмовився проходити експертизу

Кілька десятків бійців ВСУ, які написали рапорти проти двох викритих в пияцтві офіцерів 93-й бригади, чекає покарання за самоуправство, повідомляє волонтер Катерина Бережна.

У Генштабі ЗСУ наполягають, що експертиза не виявила в крові офіцерів слідів алкоголю.

«За попередніми результатами хіміко-токсикологічного аналізу, проведеного в Дніпропетровському наркологічному диспансері, у видихуваному повітрі, крові та сечі слідів вживання алкоголю офіцерами не виявлено», — заявили у відомстві.

У той же час, як видно на опублікованому відео, полковник Поляков, затриманий ВСП, відмовляється проходити огляд.

«Полковник і майор відпущені вчора ввечері. Аналізи, зроблені через 16-18 після вживання алкоголю, нічого не показали, який сюрприз. Кілька десятків свідків, які написали рапорти і пояснення, будуть покарані за самоуправство. Їх слова нічого не значать на тлі «кришталево чистої» репутації офіцерів», — написала волонтер у себе в Facebook.

Крім того, старшого і особовий склад патруля, який затримав високопоставлених військових, усунули.

«Вони чекають покарання за те, що посягнули на людину у великих погонах. Перед статутом всі рівні. Або офіцери недоторканні, так? На відео гвардії полковник Поляков відмовляється від огляду після затримання. «Невинно» звинувачений у вживанні алкогольних напоїв, «заляканий» злісними ВСПшниками і добровольцями. Схоже?», — зазначила Бережна.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter