Секретарь Борис Мазур злостный нарушитель украинского законодательства? (ДОКУМЕНТ)

На почту нашей редакциипришло письмо от Новомосковской общественной организации  «ЦЕНТР ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ МІСТА НОВОМОСКОВСЬКА».

В данном письме общественная организация указывает на систематические нарушения действующего законодательства Украины со стороны секретаря Новомосковского городского совета Бриса Мазура, который на данный момент является представителем Президента Петра Порошенко в городе Новомосковске.

По мнению представителей общественной организации, секретаря горсовета за нарушения действующего законодательства необходимо привлечь к ответственности,  поэтому руководство общественной организации  решила в первую очередь обратиться к градоначальнику города Новомосковска Сергею Морозу.

Полный текст обращения:

 

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ«ЦЕНТР ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ МІСТА НОВОМОСКОВСЬКА»
51200, Україна,   Дніпропетровська обл. м. Новомосковськ, вул. Радянська, 32 кв. 2діє відповідно до ст. 16 Закону України «Про громадські об’єднання»реєстраційний № 1406340 тел. (067)563-37-00,  e-mail: go.cgimn@gmail.com
03 версеня 2015р.02/03-09________На № _______ від _____________ Новомосковсьму міському голові  Мороз С. А. вул. Радянська, 14

м. Новомосковск, 51200

 

Шановний Сергію Анатолійовичу

 

Відповідно до положень пп. б), в) п.1 ч. 1 ст. 4  Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»  N 3206-VI від  07.04.2011р. «Суб’єктами відповідальності за корупційні правопорушення є: особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування: депутати місцевих рад; посадові особи місцевого самоврядування

У свою чергу, п. 3 ч. 1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»  N 3206-VI від  07.04.2011р. зазначено, що: «Особам, зазначеним у пунктах 1-3 частини першої статті 4 цього Закону, забороняється використовувати свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди або у зв’язку з прийняттям обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі: неправомірно втручатися в діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування або посадових осіб»

Постановою  Дніпропетрвоського апеляційного адміністративного суду від 08 квітня 2015року, у справі № 183/3795/14(2а/183/214/14), (Реєстраційний номер в Єдиному державному реєстрі судових рішень: 44753432, інтернет адреса — http://reyestr.court.gov.ua/Review/44753432), за позовом Новомосковського міського голови Мороза Сергія Анатолійовича до секретаря Новомосковської міської ради Мазура Бориса Васильовича, про визнання дій неправомірними, скасування розпоряджень, було частково задоволено позов Новомосковського міського голови Мороза Сергія Анатолійовича до Секретаря Новомосковської міськоїради Мазур Бориса Васильовича про визнання протиправними та скасування розпоряджень.

А саме

«Визнано  протиправними та скасувано розпорядження Секретря Новомосковсьгої міскої ради Мазур Бориса Васильовича б/н від 20 травня 2014 року «Про скликання позачергової сесії Новомосковької міської ради» та від 10 червня 2014 року «Про скликання другого засідання позачергової 45 сесії Новомосковської міської ради 6-го скликання».

Крім цього, відповідно до ст.  ст. 11, 20 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» N 2493-III від 07.06.2001р., Мазур Б. В. підлягає звільенню із займаної посади за порушення присяги.

У свою чергу, згідно із пиписами ч. 5 ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» N 280/97-ВР від  21.05.1997р. «Повноваження секретаря сільської, селищної, міської ради можуть бути достроково припинені за рішенням відповідної ради

Враховуючи наведене вище, керуючись положеннями ст. ст. 28, 29 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції N 3206-VI від  07.04.2011р.

ПРОСИМО:

Прийняти до уваги наведені вище обставини та повідомити про заходи вжиті до секретаря Новомосковської міської ради за вищевказане порушення своїх посадових обов’язків,  даної ним присяги та Закондаства України.

Про наслідки розгляду даного звернення просимо проінформувати нашу громадську організацію письмово, в порядку та строки встановлені чинним законодавством України, нарочно, через нашого  представника.

Телефон для зв’язку із ним (067)563-37-00

 

ОСОБА УПОВНОВАЖЕНА НА

ПРЕДСТАВНИЦТВО ГРОМАДСЬКОЇ

ОРГАНІЗАЦІЇ БЕЗ ДОВІРЕНОСТІ                                                                                В. П. ПРОБАЧАЙ

 

Мы же в свою очередь надеемся,что руководитель города найдет время и разбереться с фактами указанными в обращении общественной организации.

 Горожанин

Это важно : http://nmsk.dp.ua/obshestvo/1884-pokarati-ne-mozhna-pomiluvati.html

ОппоЛОХ Борис Мазур

image

 

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
 • Гость

  Полностью разделяя ваше негодование, недоумение и возмущение по поводу систематических нарушений действующего законодательства Украины со стороны бывшего секретаря Новомосковского городского совета Бориса Мазура, который на данный момент является представителем Президента Петра Порошенко в городе Новомосковске ( а что это за должность такая?), хотим проинформировать общественность города о следующем.
  На всех занимаемых постах Борис Мазур проявлял свои «хваткие деловые» качества. Будь то директор санатория «Новомосковский» с громкой историей о краже имущества или директор Новомосковской межрайонной исполнительной дирекции Фонда социального страхования по временной потере трудоспособности (запомните это длинное название), в которой открыто и не стесняясь, торговал санаторно-курортными путевками. Летом прошлого года он, будучи секретарем горсовета, представился уже директором того самого Фонда с длинным названием, и устроил пьяный дебош в детском оздоровительном лагере «Перлина Придніпров’я» , проявив при этом полную безответственность и аморальность.
  И вот теперь этот яркий представитель разных политических течений претендует на новую должность – он хочет стать начальником управления Фонда социального страхования Украины всей Днепропетровской области, при этом, совершенно не соблюдая действующее в стране законодательство.
  Позволим себе привести цитату из слов благодарности Б. Мазура после избрания его секретарем Новомосковского горсовета:

  — Хочу щиро подякувати і городянам, і депутатам за довіру та обрання. І Президент В. Янукович, і губернатор області О. Вілкул ставлять перед нами серйозні завдання: зробити маленькі міста України красивими і процвітаючими. Тож треба засукувати рукави і працювати. Ми маємо доказати, що можемо змінити життя у Новомосковську. Треба працювати на благо міста, в ім’я міста. Окреме спасибі хочу сказати дисциплінованим і сумлінним працівникам Новомосковського трубного заводу і пообіцяти: ми не підведемо!

  Так что, Закон об очищении власти от бывших членов партии регионов в государстве не действует? Или, перекрасившись и сменив в очередной раз шкуру «регионала» на красный галстук и пальто члена пропрезидентского БПП, можно и дальше претендовать на любые государственные должности? Неужели он не понимает, что своими действиями подрывает и без того пошатнувшийся рейтинг БПП, представляя своими «благородными поступками» Президента Порошенко в городе Новомосковске!!!
  У нас нет информации, получили ли вы ответ на свое обращение по поводу нарушения Мазуром Б.В. своих должностных обязанностей, данной им присяги и Законодательства Украины, но нам бы очень хотелось, чтобы такие люди не попадали во власть, не позорили ту самую власть, не находили для себя «доходные» места ни сегодня ни завтра. Давайте совместными усилиями не допустим Бориску на царство!!!