http://www.mon.gov.ua/ – офіційний сайт Міністерства освіти та науки України.
http://www.iteach.com.ua – український сайт програми Intel «Навчання для майбутнього».
http://www.iteach.ru — російський сайт програми Intel «Навчання для майбутнього»
http://www.intel.com/education/teach – Intel® Teach to the Future
http://www.education.km.ua – Управління освіти хмельницької міської ради
http://www.osvita-kp.org.ua – Кам’янець-Подільське МУО

Українські освітні портали:
http://osvita.org.ua – освітній портал – каталог освітніх ресурсів, новини освіти, вищі навчальні заклади України і Росії
http://www.ccf.kiev.ua/ – соціальна освіта в Україні (організація семінарів, тренінгів, дистанційна освіта у галузі соціальної педагогіки)
http://school.kiev.ua/ – портал присвячений проблемам впровадження нових технологій в галузі середньої освіти України (Інформатика, підручники, матеріали, застосування комп’ютерів на уроках фізики, математики, іноземної мови, деяка інформація з Міністерства освіти та науки України, олімпіади, періодика)
http://edu.ukrsat.com/ – для вчителів – методичні розробки, навчальні програми, для учнів – бібліотеки, реферати, олімпіади, адреси шкіл Києва та України
http://www.edu-ua.net – освітня українська мережа. Міністерство освіти, Інститут змісту і методів навчання, перелік серверів установ, підлеглих міністерству освіти України, і ін.
http://www.edu.kiev.ua/ – сервер Головного управління освіти Київської держадміністрації. Концепція інформатизації шкіл м. Києва, телеконференція, адреси і телефони шкіл і ін
http://www.ednu.kiev.ua/ – Educational Network Ukraine. На цьому сервері представлені всі українські інформаційні ресурси, пов’язані з освітніми — організаціями, вищі навчальні заклади, докладна інформація про системи освіти найбільш розвитих країн, гранти, преса, виставки, конференції, фірми й ін.
http://www.dlab.kiev.ua/ – сервер Першої української комп’ютерної дидактичної лабораторії. Дистанційне навчання комп’ютерним технологіям, англійській мові й ін. Великий путівник по освітнім серверам Інтернету
http://www.osvita.org – Освітньо-консультативний центр “Освіта”
http://o-svit.iatp.org.ua – каталог освітніх ресурсів О-СВІТ – інформація для учнів, студентів, педагогів, науковців.
http://www.osvita.org.ua/ – освітній портал. Події освіти, статті, каталог вищих навчальних закладів України.
http://www.uchobe.net.ua – каталог навчальних закладів України.
http://www.intellect.org.ua мережа аналітичних центрів України.

Офіційні веб-сторінки
http://www.mon.gov.ua – офіційний сайт Міністерства освіти та науки України.
http://www.apsu.org.ua – Академія педагогічних наук України
http://www.oblosvita.kiev.ua – Управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.
http://www.crimea.edu – Міністерство освіти республіки Крим
http://www.edu.kharkov.com – Офіційний сайт Управління освіти Харківської міської ради
http://www.edu.sevastopol.iuf.net – Севастопольська мережа освіти
http://www.kristti.kiev.ua – Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів
http:/www.osvita.od.ua – Одеський обласний інститут удосконалення вчителів.
http://osvita.irpin.com – відділ освіти м. Ірпінь.

Інші важливі ресурси:
http://www.olymp.vinnica.ua – всеукраїнські інтернет-олімпіади з різних предметів (фізика, інформатика)
http://www.ednu.kiev.ua – все, що пов’язано з освітою: навчальні заклади, куди піти вчитися, гранти та стипендії для учнів та вчителів, освіта за кордоном
http://www.fizmat.tspu.edu.ua – сайт Тернопільського педагогічного університету, інформатика, математика, фізика
http://visnyk.iatp.org.ua/news/ – Вісник програм шкільних обмінів (Посольство США в Україні)
http://cen.iatp.org.ua – сайт Мережі громадянської освіти, IREX
http://www.kar.net/~iearn/ – Інформаційний сайт Міжнародної освітньої та ресурсної мережі (І*EARN-Україна)
http://www.asi.org.ua/ – Агенція суспільної інформації „Ініціатива” за підтримки Програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерландів
http://www.asi.org.ua/civic_society/finance.htm – Програми донорських організацій та благодійних фондів, які працюють в Україні (контактні дані фондів, програми), посилання на засоби масової інформації, громадські організації
http://dialog.lviv.ua – мережа освітніх громадських організацій м. Львова, сфери діяльності – освіта, екологія, місцеве самоврядування
http://www.intellect.org.ua/ – сайт мережі аналітичних центрів України. Містить розділи „Освіта та наука”, а також „Гранти”, де вказані заявлені програми розвитку викладачів та стипендії на поточний рік
http://gurt.org.ua/ – Ресурсний центр розвитку громадських організацій “Гурт”. Інформація про джерела фінансування, заявлені на поточний рік, адреси та контактні дані фондів. Програми навчання, в т.ч. стипендії та програми обміну для учнів та вчителів
http://www.pr-center.org.ua – „Ефективні комунікації” – це веб-ресурс для недержавних організацій, що працюють над промоцією своїх інституцій за допомогою комунікативних технологій. Містить розділ „Гранти” – програми декількох фондів на поточний рік

Географія
Країни світу
http://www.geodata.org.ua/- Геофізичні данні в реальному часі. Інформація про сонячну активність і стан Землі
http://svit.ukrinform.com:8100/ – Країни світу. Пізнай світ разом з нами. Планета Земля. Нариси всесвітньої історії. Населення світу. Релігії світу. Географія 6 континентів. Світова економіка. Міжнародні організації та установи. Україна і світ. Календар визначних подій. Корисна інформація та багато іншого.
http://geo2000.nm.ru/index1.htm – Інформація про континенти і материки. Географічні карти. Статті про всі країни світу. Можливість пошуку інформації за назвою держави. Публікації мандрівників про материки і континенти.
http://www.etur.ru/ – Компас у світі подорожей. Країни. Довідник туриста. Турпошук.
http://svit.ukrinform.com:8101/ – Довідкова інформація про країни світу: географічне положення, герб, прапор, грошова одиниця та ін.
http://www.rgo.ru/ – Регіональна географія. Інформаційно-публіцистичний дайджест “Планета Земля”
http://allworld.wallst.ru/ – Карти, символіка, довідкові і статистичні зведення про 193 країни світу. Тематичні посилання. Словник економічних термінів.
http://svit21.narod.ru/ – Етнополітична карта світу
http://wgeo.ru/ – Проект “Всесвітня географія”
http://atlasphoto.iwarp.com/index-r.html – Каталог фотопейзажів по континентах і країнах. Щотижневе відновлення. Можливість одержання списку новинок по електронній пошті.
http://www.geograf-ru.narod.ru/ – Куточок географа – довідкові географічні зведення. Короткі зведення про країни світу (площа, релігія, населення й ін.), площі океанів, довжини рік, найбільші міста. Добірка посилань по темах: карти і прапори країн світу.
http://www.kruzo.com/voksvet/countries.php – Країни світу. Путівник.
http://mirkart..ru/ – Світ карт. Інтерактивні карти світу, країн, міст та ін., з можливістю пошуку інформації.
Україна
http://www.karpaty.com.ua/- Українські Карпати. На сайті багато ілюстрованої інформації з топо-, гідрографії, клімату, флори, фауни, історії регіону, а також про туризм, полювання та інші види активного відпочинку. Маршрути, репортажі, фотогалереї.
http://www.ukraine.ru/catalog/dowidky/ukrbasic.html- Україна.Ru. Географія.
http://travel.kyiv.org/map/ – Карта України.
http://travel.kyiv.org/crimea/map/ – Карта Криму.
http://www.yalta.com.ua/ – Сайт м. Ялта. Усе про відпочинок у Криму. Короткий географічний нарис.
Китай
http://china.kulichki.net/ – Усе про Китай.
Іспанія
http://www.spain-world.ru/ – Світ Іспанії – довідково-інформаційний сайт. Зведення про історію, природу, національні парки, клімат, населення, мову, культуру, економіку, транспорт, спорт, кухню, про гонки “Формула 1?. Карти. Варіанти поселення. Розповіді про подорожі по Іспанії. Поради туристам. Коди міст.
Японія
http://www.japantoday.ru/japanaz/k.shtml – Японія сьогодні.
http://aikiclub.clariant.ru/ – Японія. Ілюстровані фотографіями статті і публікації з історії, географії, культури і мистецтва Японії. Карти. Матеріали про театр, японські бойові мистецтва. Щоденники подорожей по країні. Посилання.
Венесуела
http://www.caracas.ru/ – Загальні зведення про країну та її столицю. Географічне положення. Клімат. Населення. Опис визначних пам’яток, можливостей для туризму. Фотоальбом. Статті та публікації про життя у Венесуелі.
США
http://www.50states.com/ – Інформація про кожен штат США: карта, столиця, населення, губернатор, прапор та гімн штату, географічні й історичні зведення, клімат, економіка, університети і коледжі, знамениті жителі штатів, статистика й ін.
Великобританія
http://www.uk.ru/ – Усе про Великобританію.
http://www.touruk.co.uk/ – On-Line путівник по Великобританії. Карти і довідкові зведення про країну, регіони, міста. Описи і фотографії визначних пам’яток. Координати готелів, ресторанів, музеїв і т.д. Путівники по містах (Оксфорд, Кембридж, Кентербери, Плімут, Норидж). Тематичні посилання.
Канада
http://www.canada.ru/ – Усе про Канаду.
Франція
http://www.50states.com/ – Ласкаво просимо до Франції!
Росія
http://map.rin.ru/ – Карта Росії.
http://www.canada.ru/ – Інформаційний сервер – Москва.
Угорщина
http://www.hungary.ru/- Ласкаво просимо в Угорщину! Зведення про географію, історію, культуру, визначних пам’ятках Угорщини. Інформація для туристів. Опис турів, видів відпочинку. Угорський Інтернет-клуб. Туристичні новини.
Польща
http://www.polska.ru/- Польща. Зведення про географію, історію, культуру, мистецтво, релігії. Польське законодавство. Путівник по містах. Інформація для туристів: зведення про турфірми, тури, готелі і т. ін. Посилання на польські Інтернет-ресурси про міста, ЗМІ, радіо. Розклад потягів. Телефони і пропозиції польських фірм. Польсько-російський Інтернет-клуб
Таджикистан
http://www.chakhma.narod.ru/ – Статистичні зведення про Таджикистан. Фотографії, нариси про культуру, історію, звичаї, мову, релігії, визначні пам’ятки, природу Паміру. Рубаї Омара Хайяма. Стаття про шовковий шлях у Таджикистані.
Туркменія
http://ashga.sitecity.ru/- Терра Інкогніта – путівник по Туркменії. Матеріали з історії. Зведення про відкриття, винаходи і гіпотези. Фотогалерея. Путівник для англомовних туристів. Добірка посилань на регіональні ресурси.
Мальта
http://www.maltavista.net/ – Мальта в картинках
http://geo.1september.ru/ – Електронна версія газети “Географія”.
http://geography.superreferat.ru/- Реферати з географії та економічної географії
http://world.freeglobus.com/geography/ – Теоретична географія